kapela na wesela

Bankiety i imprezy kameralne.

 


 

Proponujemy Państwu również oprawę muzyczną mniejszych imprez o charakterze kameralnym. Możemy zapewnić Państwu tło muzyczne stosowne do przyjęć w gronie bliskich Osób lub do spotkań biznesowych - wszędzie tam gdzie profesjonalny zespół muzyczny może wzbogacić urczystość o dodatkowe walory.

Biorąc pod uwagę różnorodność takich imprez oraz wielkość sceny dla muzyków, ilość osób w zespole oraz skład instrumentalno - wokalny zespołu. Wszystko dostosujemy do stawianych przez Państwa wymagań. Dlatego oferujemy kilka scenariuszy zarówno, jeśli chodzi o instrumentarium, jak i nastrój, który będzie towarzyszył całej uroczystości:

 

·          Duet instrumentalny - gitara jazzowa, pianino, flet poprzeczny

·          Duet instrumentalny - pianino, instrumenty klawiszowe, akordeon, flet poprzeczny

·          Duet instrumentalno - wokalny - solistka, instrumenty klawiszowe, flet poprzeczny

·          Kameralne Trio: solistka, gitara jazzowa, pianino, flet poprzeczny

·          Kameralne Trio: solistka, pianino, instrumenty klawiszowe, akordeon, flet poprzeczny  

Proponowany repertuar: światowe standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej, ballady, poezja śpiewana. Dzięki temu, że gramy w różnych składach, mamy możliwość zagrania z naszymi kolegami, co znacznie poszerza naszą ofertę o takie instrumenty jak:

 

·          Saksofon

·          Trąbka

·          Perkusja

·          Gitara basowa

·          I inne…

     W zależności od charakteru imprezy pomożemy Państwu w wyborze jednej z powyższych opcji. Doradzimy, jaki skład zespołu będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem, dobierzemy również odpowiedni repertuar.

N
asz występ stworzy odpowiednią atmosferę dla każdej uroczystości. 

 .: Nasze Realizacje :.

Miejsca, w których graliśmy: 

 

Nie sposób Tu wymienić wszystkich miejsc, w których rozbrzmiewała nasza muzyka: Hotele, Ośrodki Kultury, Centra Konferencyjne, Kościoły, Domy Weselne... Z pewnością jednak w każdym z nich pozostawiliśmy miłe wspomnienia i cząstkę siebie...